Připravujeme

FREE TIME S REBELEM ve Faunaparku potřetí

Pondělí 26. června 2023 14:00 - 16:30

Faunapark Frýdek-Místek
Na Příkopě 1221, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek

Vstupné: pro všechny ZDARMA!

Vem kámoše a přijď za Rebelem do Faunaparku.
Program upřesníme

Akce pro děti od 6ti let  a mladé lidi  do 20 let 

Vstup zdarma pro všechny ZDARMA!

 
 
Akci pořádá: Rebel streetwork
 
 
O REBELECH:
FCBK https://www.facebook.com/terenaci.rebel/
Služba Rebel pracuje s dětmi a mládeží v různých lokalitách našeho města. Snažíme se o vytvoření bezpečného prostoru, kde děti mohou sdílet své starosti, radosti a vše, co je pro ně v životě důležité. Dětem nabízíme různé možnosti aktivního trávení volného času, příležitost popovídat si a získat informace k řešení jejich aktuálního problému bez předsudků a odsouzení. Těmito aktivitami se snažíme předcházet tomu, aby se děti dostávaly do problematických situací, se kterými si nebudou vědět rady.
Služba nabízí:
pomoc a podporu;
sportovní a pohybové aktivity;
preventivní programy.
Služba je anonymní a zdarma.
 
FANUNAPARK je neziskový nepolitický spolek nadšenců, který má za cíl ve spolupráci s občany a dobrovolníky vybudovat a provozovat malý flora a fauna park jako komunitní a rodinné centrum. Park budujeme za podpory desítek dobrovolníků, díky tisícovkám zdarma odpracovaných hodin.
Spolu s vámi vytváříme příjemné a inspirativní místo pro aktivní odpočinek, vzdělávání, společenský a osobní rozvoj místních obyvatel, návštěvníků a turistů Frýdku-Místku.
Již skoro deset let pracujeme ve Faunaparku ZDARMA a DOBROVOLNICKY pro druhé a zároveň pro sebe, naše práce má hluboký smysl. V číslech se nedají vyjádřit pocity štěstí, radosti, hojnosti a hodnoty, které zažíváme. Jsme vděčni za každý takový okamžik. Baví nás přinášet Vám radost.
 
Faunapark podporují desítky dobrovolníků a stovky dárců, zejména Slezan Holding a.s., Statutární město Frýdek-Místek a tyto společnosti: https://www.zoofm.cz/sponzori
Děkujeme Vám všem za podporu a pomoc: https://www.zoofm.cz/podpora-a-pomoc 

FREE TIME S REBELEM ve Faunaparku potřetí