Připravujeme

Duše na dlani

Pátek 15. října 2021 12:00

Faunapark Frýdek-Místek
Na Příkopě 1221, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek

Vstupné: zdarma

Charita Frýdek – Místek si pro vás připravila jedinečnou událost Duše na dlani. Tento projekt je jedinečným pro svou povahu, jelikož celý program připravili klienti našich sociálních služeb pod vedením zkušených peer konzultantů.

Odpoledním programem vás bude provázet skvělý moderátor Martin Okáč. Hlavním bodem programu bude přednáška pro veřejnost na téma Duševní zdraví. Duševní zdraví je tématem, které je ve společnosti často diskutováno, a každý z nás by se měl o to své umět postarat. Cílem přednášky je seznámit veřejnost s tím, jak se udržet v psychické pohodě, a zároveň informovat o tom, jak fungovat s osobami s duševním onemocněním.

Představí se také kapely Jiří Neduha a Třesk nebo Anima band Opava. Součastí programu bude také představení unikátního sborníku se stejnojmenným názvem Duše na dlani.

Nad akcí převzali záštitu primátor Statutárního města Frýdek – Místek Petr Korč a náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Bc. Jiří Navrátil, MBA.

Akce je financována Moravskoslezským krajem.

Line – up

13:00 Slavnostní zahájení akce
13:30 Přednáška na téma Duševní zraví
14:30 Hynek Nekuža
15:30 Jiří Neduha a kapela Třesk
16:15 Slavnostní představení sborníku
17:00 Anima Band Opava
17:30 Táborák (dle počasí)


DĚKUJEME ZA PODPORU!!! BEZ VÁS BY TO NEŠLO!!!

Faunapark podporuje Slezan Holding a.s., Statutární město Frýdek-Místek, Grantový program Plzeňského Prazdroje Radegast lidem a spousta dalších dárců.

Detailní informace o sponzorech a informace k možné pomoci naleznete zde.

Děkujeme všem za podporu a pomoc.

Duše na dlani