Připravujeme

KULTURA F-M: Letní kino ve Faunaparku

Středa 5. července 2023 od 21:00

Faunapark Frýdek-Místek
Na Příkopě 1221, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek

Vstupné: Zdarma

K létu patří sluníčko, výlety a letní kino. V naší nabídce nebude ani letos chybět cyklus letních filmových projekcí ve Frýdku-Místku a okolí zcela zdarma. Během letních měsíců naše letní kino zavítá celkem na 16 promítacích míst.

Podrobnosti a konkrétní film upřesníme 

Pořádá https://www.kulturafm.cz/

 

FANUNAPARK je neziskový nepolitický spolek nadšenců, který má za cíl ve spolupráci s občany a dobrovolníky vybudovat a provozovat malý flora a fauna park jako komunitní a rodinné centrum. Park budujeme za podpory desítek dobrovolníků, díky tisícovkám zdarma odpracovaných hodin.
Spolu s vámi vytváříme příjemné a inspirativní místo pro aktivní odpočinek, vzdělávání, společenský a osobní rozvoj místních obyvatel, návštěvníků a turistů Frýdku-Místku.
Již skoro deset let pracujeme ve Faunaparku ZDARMA a DOBROVOLNICKY pro druhé a zároveň pro sebe, naše práce má hluboký smysl. V číslech se nedají vyjádřit pocity štěstí, radosti, hojnosti a hodnoty, které zažíváme. Jsme vděčni za každý takový okamžik. Baví nás přinášet Vám radost.
 
Faunapark podporují desítky dobrovolníků a stovky dárců, zejména Slezan Holding a.s., Statutární město Frýdek-Místek a tyto společnosti: https://www.zoofm.cz/sponzori
Děkujeme Vám všem za podporu a pomoc: https://www.zoofm.cz/podpora-a-pomoc
 

KULTURA F-M: Letní kino ve Faunaparku