Připravujeme

Frýdecko-Místecký psí den 4. ročník

Neděle 4. července 2021 8:00 - 15:00

Faunapark Frýdek-Místek
Na Příkopě 1221, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek

Vstupné: zdarma

Spolek pro Faunapark ve Frýdku-Místku a MT Frýdecko, Vás zve na čtvrtý ročník  Frýdecko-Místeckého  Psího  dne. Již tradičním generálním sponzorem akce je fa JK Animals s. r. o. 

Akce je určena pro všechny pejskaře. Nevadí, že Váš čtyřnohý parťák neumí kotrmelec vzad nebo vyhláskovat abecedu. Jde o to, aby jste si den se svým parťákem společně užili a nějakou tu disciplínu  si určitě vybere taky. 

Plán dne

Výstavy: Štěnátka do 1 roku, Dětský handler, Veteráni nad 9 let, Malý voříšek, Velký voříšek, Malé plemeno, Velké plemeno, NOVINKA: Adopťáček - nutno mít sebou adopční smlouvu, Bufeťácká ulička

Ukázky: - maintrailing, agility, dogfrisbee, asistenční pes, treibball, triky - .... po potvrzeni účastníků budeme doplňovat

Doplňkové služby:  stánek pro psy - na akci budou materiální sbírky potřeb pro útulky - koutek pro děti

Akce se koná na podporu projektu Zachraňme stodolu Faunaparku.

Registrace

Příjem a registrace psů na tomto odkaze. Registrace spuštěny od 1. 6. 2021 do 1.7.2021 23:59 (jméno, kontakt, počet psů, jméno psa, rasa, věk psa, )

Cena registrace:  250,- Kč první pes, každý další 150,-  (zasílejte na účet spolku 2000589256/2010 variabilní symbol 555) do 1.7.2021 23:59. BEZ VS a jména registrujícího v poznámce není registrace PLATNÁ!!!!

Soutěže: 100,- kč, hotově na místě. 

Registrovat se bude možné i na místě v den akce. Maximální počet pejsků v areálu je 150.

S sebou

Očkovací průkaz, pro agresivní psy náhubek a dobrou náladu. Očkovací průkaz platí i pro pejsky, kteří se nebudou účastnit soutěží a výstav.

Partneři akce

Hlavní sponzor psích dnů ve Faunaparku je K ANIMALS s.r.o.

Další sponzoři psích dnů jsou Řeznictví H+H, s.r.o. :: Vetmanie, veterinární centrum  ::   Adventure golf Olešná  ::  OC Frýda  ::  ALMA PNEU s.r.o.  ::  Super ZOO  ::  Angel Grill  ::  Stavebniny DEK  ::  Krmím masem.cz.


Případné změny v programu vyhrazeny. Všichni účastníci si za své pejsky zodpovídají a jsou povinni dodržovat návštěvní řád parku. Respektujte také pejsky označené žlutou stužkou, potřebují svůj prostor. 

DODRŽUJTE AKTUALNÍ CORONAVIROVĚ  OPATŘENÍ podle nařízení vlády. 

Své dotazy nebo připomínky můžete zasílat na  email petra.hertlova@seznam.cz,  popř. volejte na telefonní číslo 723006455, 735007350, vždy po 17hodině, děkujeme

K parku je dobrá vlaková i autobusová doprava. DĚKUJEME ZA PODPORU!!! BEZ VÁS BY TO NEŠLO!!!

Faunapark podporuje Slezan Holding a.s., Statutární město Frýdek-Místek, Grantový program Plzeňského Prazdroje Radegast lidem a spousta dalších dárců.

Detailní informace o sponzorech a informace k možné pomoci naleznete zde.

Děkujeme všem za podporu a pomoc.

Frýdecko-Místecký psí den 4. ročník